В ОРДО повідомили про масову евакуацію людей до Ростова

Сьогодні, 18 лютого, ватажок невизнаного та самопроголошеного терористичного квазідержавного утворення “ДНР” Денис Пушилін оголосив про масову евакуацію населення до Росії.

Відповідне відеозвернення терорист Пушилін пошир у своїх соціальних мережах.

Терорист зазначає, що нібито найблищим часом Президент України Володимир Зеленський віддасть наказ ЗСУ іти в наступ на тимчасово непідконтрольні українській владі частини Донецької та Луганської областей.

“З сьогоднішнього дня, 18 лютого організований масовий, централізований виїзд населення в Російську Федерацію. В першу чергу евакуації підлягають жінки, діти, та люди похилого віку”, – сказав терорист.

Також бойовик повідомив, що по домовленості з керівництвом Російської Федерації в Ростовській області готові місця прийому та розміщення евакуйованих людей.

В свою чергу, Міністр оборони Олексій Резніков закликав жителів окупованих територій на сході не вірити заявам Кремля про те, що Україна нібито готує наступ.

“На території ОРДЛО пізно ввечері і вночі окупаційні адміністрації залякували людей, що Збройні сили України вже начебто готуються до наступу. Вкотре наголошую. Україна посилює свою оборону. Але у нас немає намірів вчиняти жодні силові дії стосовно ОРДЛО чи Криму. Жодні. Ми будемо рухатися політико-дипломатичним шляхом. Бо там наші громадяни і ми не будемо піддавати їх небезпеці”, – заявив Резніков під час виступу у Верховній Раді 18 лютого.