Під час сесії у Рівненській міськраді виникла масова бійка (відео)

Сьогодні 21 лютого, під час позачергової сесії Рівненської міськради трапилась масова бійка, у якій прийняло участь близько 20 людей.

Під час виступу з трибуни громадського активіста Романа Коваля, який виступав проти зміни керівництва Рівненської міської лікарні, трапилась масова бійка. Активіст виступав на підтримку головлікаря Євгена Кучерука, у якого закінчується контракт.

Роман Коваль сказав, що ВО “Свобода” хоче поставити свою людину замість діючого головного лікаря місцевої лікарні, всупереч бажанню колективу лікарні.

“Так не можна поступати з людьми. Я чомусь думав що “Свобода” дійсно націоналістична структура. Але є ряд питань до Свободи сьогодні”, – сказав активіст

Після цих слів до трибуни підійшов депутат Володимир Валявка й вимкнув мікрофон. Після цього разом з іншими людьми підбіг підозрюваний у державній зраді діяч УНСО Ярослав Гранітний, і розпочалася бійка.

Також видання повідомляє, що у бійку втрутився депутат міськради від “Свободи” Олег Осуховський (екс-народний депутат), якому розбили обличчя.

Міський голова Рівного оголосив перерву у сесії до 22 лютого.