Доктор Комаровський звернувся до росіян: “виходьте на вулиці”

Відомий український лікар Євген Комаровський звернувся до мешканців Росії з проханням виходити на вулицю, тиснути на російську владу та не відправляти своїх дітей на війну проти України.

Відповідний допис Комаровський опублікував на своїй сторінці у Facebook “Доктор Комаровский“:

“Я у Харкові. Діти, онуки, друзі у Харкові. З ранку безуспішно намагаюся вийти в ефір – відео інтернет не тягне. Тут, в Україні, всі розуміють. Не вірять, не хочуть вірити. Не хочуть, не можуть при здоровому глузді це прийняти. Але вже 7 години минуло, як почалося, і прийняли.

Я зараз пишу не для наших.

Я пишу жителям Росії. Вас десятки мільйонів. Саме десятки мільйонів тих, хто читає мої книги, дивиться мої програми, кому я реально допоміг за ті 40 років, що лікую дітей, навчаю батьків, відповідаю на тисячі запитань.

Зараз тисячі хлопчаків, яких ви виростили здоровенькими, дивляться на мою країну в приціл, натискають кнопку «пуск», помирають і помиратимуть.

Ви всі, хто зараз, як і ми в жаху біля екранів, ви можете хоча б спробувати це зупинити!

Згадайте, як ви читали дітям пророче «Тараканище» – та й яка ж мати погодиться віддати свою дорогу дитину! Не віддавайте своїх дітей, не забирайте моїх. Виходьте на вулиці, зараз вирішується майбутнє не лише моєї країни, а й вашої. Вони, ці діти, зараз тут, прийшли віддавати свої життя та забирати наші.

… прокинувся сьогодні о 5-й ранку від канонади.

Війна! Братське кохання. Денацифікація. Це синоніми тепер. Дякуємо всім, хто написав, зателефонував – Узбекистан, Казахстан, Ізраїль, Нідерланди, США, Великобританія, Киргизія, Канада, Польща, Італія, близько 300 листів з Росії і саме це дає надію, що ви зможете прокинутися.

Будь ласка, прокидайтесь!” – йдеться в дописі Євгена Комаровського.

Зазначимо, що цей допис за короткий період набрав більше 32 тисячі лайків та 3,2 тисячі коментарів. В коментарях багато росіян підтримують слова Доктора Комаровського, але чи вийдуть вони на вулиці протестувати проти агресії Росії, це питання риторичне.