Президент Польщі нецензурно відреагував на погрози Росії напасти на Польщу: “їх буде де ховати”

Президент Польщі Анджей Дуда жорстко відреагував на заяви Росії про напад на Польщу. Дуда зазначив, що якщо це станеться, то росіян буде, де ховати. 

Про це інформує польське видання TVP info.

Анджей Дуда на погрози РФ про ймовірний напад на його державу відповів польською нецензурною лексикою.

“У Польщі є приказка: “не лякай, не лякай, бо сам у штани накладеш (nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz – ред.) Ми нація, яка хоче жити в мирі. Ми нація, яка ні на кого не нападала, особливо за останнє століття. Ми завжди хотіли жити в мирі, якщо хтось нападав, то нападали на нас”, – зазначив Анджей Дуда.

Польський президент також додав, що Польща за останні роки зробила все, щоб її громадяни комфортно жили у своїй державі, а на погрози Росії про ймовірний напад польський лідер зазначив, що у них велика країна і окупантів вони поховають.

“Запевняю вас, що Польща досить велика, щоб було де ховати нападників”, – додав Дуда.

Також зазначимо, що Німеччина, Австрія та Угорщина виступають проти припинення закупівель російських енергоресурсів. Про це заявив польський прем’єр Матеуш Моравецький. Він повідомив, що “великі країни, зокрема Німеччина, і деякі маленькі, такі як Австрія чи Угорщина, більш стримані, утримуються від вимог порвати тут і зараз, і якнайшвидше припинити торгівлю з Росією”.