Ворог планує теракти на своїй території для нагнітання антиукраїнської істерії – ГУР МО

Росія планує вчиняти теракти на території своєї країни для нагнітання ще більшої антиукраїнської істерії.

Джерело: начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-майор Кирило Буданов у коментарі пресслужбі відомства

“Російські спецслужби планують серію терактів з мінуванням і підривом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах. А також нанесення ракетно-бомбових ударів по місту Білгород чи одному з міст Криму”, – зазначив Буданов

Очільник ГУР МО переконаний, що фактично зірване виконання в рф плану по мобілізації, засталяє керівництво держави вдаватись до брудних сценаріїв, з метою емоційно сколихнути суспільство та ще більше налпштувати проти України.

Для створення картинки “звірств українських націоналістів ” та звинувачення у цьому ЗСУ та добробатів, плануються вибухи житлових будинків, або ракетні обстріли. Кирило Буданов зазначає, що згадані теракти можуть подаватись суспільству, як помста українців за Бучу, або Краматорськ.

“Останніми днями російська влада дедалі активніше розганяє маховик антиукраїнської істерії. У Білгородській і Курській областях активно риються окопи, нагнітається паніка щодо уявного наступу українських добровольчих батальйонів і диверсійних груп”, зазначив Буданов. Він вважає, дуже символічно, що правління Путіна почалося з гебешних терактів проти російських багатоквартирних будинків, які стали підставою для знищення Чечні. А тепер, схоже, воно закінчується тими ж методами.

Слід зазначити, ще 20 лютого США попередила своїх громадян про ймовірність терактів у багатолюдних місцях у великих містах РФ. Зокрема попереджалось про можливі теракти в Санкт-Петербурзі, Москві та у містах на кордоні з Україною.