20 генералів міноборони РФ заарештовано, а у Шойгу обширний інфаркт, – російський бізнесмен

Ситуація в росії стає все більш загадковішою. Ексспіввласник гіганта “ЮКОС” Леонід Невзлін, який проживає в Ізраїлі та заочно засуджений у Росії до довічного терміну, але при цьому не втратив зв’язків з діловими і політичними колами в Москві, заявив, що у глави міноборони РФ Сергія Шойгу стався обширний інфаркт. Він нібито перебуває в реанімації та може стати інвалідом.

Про це російський бізнесмен, посилаючись на «свої джерела в Москві», повідомив у Facebook.

За словами Невзліна, інфаркт міг статися у Шойгу «не з природних причин».

«Шойгу вибув з гри, можливо, він стане інвалідом, якщо виживе. У нього стався раптом обширний інфаркт, він в реанімації, підключений до приладів», – зазначив Невзлін.

Також він розповів, що 20 генералів міноборони РФ нібито заарештували. Причина може полягати в тому, що з 2014 року чиновники вкрали дуже багато грошей, які Путін виділяв на підготовку до повномасштабного вторгнення.

«Заарештовано 20 генералів МО. Всі штабні. Тут все ясно – тотальне розкрадання коштів на підготовку українського керівництва і населення до урочистої зустрічі армії визволителів з Росії. За 2014 рік вкрадено близько 10 млрд доларів, виділених Путіним на підготовку бліцкригу», – додав бізнесмен.

«Зі смішного», як вказав бізнесмен, він дізнався, що на колишнього російського віцепрем’єра Аркадія Дворковича готують кримінальну справу. Від нього нібито чекають свідчень проти колег і друзів. А колишнього радника Путіна Володимира Суркова, за словами Невзліна, помістили під домашній арешт. Його підозрюють у крадіжці грошей, виділених на підготовку до війни. У цій же справі заарештовано і 20 генералів.

У Росії заяву російського бізнесмена поки не коментують. Кремль поки що не підтвердив, але й не спростував інформацію про можливий інфаркт Шойгу.