“Разбирайте мерседесы”: батьки російських солдат розглядають війну в Україні як шанс розбагатіти

Служба безпеки Україна опублікувала чергову перехоплену розмову російських окупантів зі своїми батьками. Як стало відомо з цієї розмови батьки російських солдат очікують, що розбагатіють від того, що їх сини накрадуть в Україні.

Про це повідомляє Служба безпеки України, передає “Це моя Україна”.

Варто зазначити, що батьки називають своїх синів «спонсорами» і закликають їх мародерити на повну.

«Не высовывайся! Мой спонсор должен нарубить бабла и приехать домой», – говорить батько російському солдату, який зараз стоїть під Харковом.
Чоловік рекомендує сину не звертати увагу на низьку зарплату, а нестачу грошей компенсувати дорогими українськими автомобілями: «…разбирайте мерседесы, у них запчасти дорогие. Лексусы, мерседесы…».
«Вояк» зізнається, що й сам про це думав, але «…наши командиры, как только видят такие тачки, они либо их пи*дят себе и катаются …или расстреливают из автоматов».
Та винахідливий татусь дає нову пораду: «… снимите генератор, если целый. Генератор на «мерс» и «аудюху» стоит тыщ 10-20… Прикопай десяток генераторов – это 200 тысяч».
Напевно його так затьмарила жага розбагатіти, що він і не думає: «прикопати» можуть його власного сина. Наші доблесні захисники цілодобово над цим працюють! А нам моральними цінностями росіян – працювати уже пізно…
Ось повністю перехоплена розмова опублікована СБУ: