Російське МЧС лякає народ “ответным ядерным ударом НАТО”: ДСНС України відповіло

МЧС рф лякає своїх громадян “ответным ядерным ударом со стороны стран НАТО”. Російське МЧС почало готувати населення до ядерного удару, який нібито може завдати НАТО у відповідь. Відповідну новину опублікували на офіційному сайті МЧС рф.

Повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на повідомлення прес-служби ДСНС України у телеграм. У ДСНС України, нешанованим колегам порадили не курити траву та “бути обережнішими з грибами”.

“Нешановані колеги! Нагадуємо вам, що траву, на гасіння якої ви виїжджаєте з настанням весняних господарських робіт, зовсім не обов’язково курити. Також радимо бути обережними з грибами. Інакше в результаті “народжуються” ось такі істеричні заяви”, – пишуть надзвичайники.

f078352719806845f02602ff8501266e 1
Скріншот донини з сайту МЧС рф

Також у ДСНС Українами порадили колегам посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу у житловому секторі, куди російські солдати “відправляли вкрадену в Україні побутову техніку”.

“Краще публікуйте у себе на сайті до тих крадених пральних машинок, телевізорів та жіночих фенів інструкції та випустіть рекомендації про те, як підключити вивезену з України техніку до ваших старих проводок і не згоріти всім “селищем”, – пишуть у ДСНС

“Не бійтеся НАТО – бійтеся Бога. Хвиля його відповіді буде страшнішою і дістане усі ваші наступні покоління. Бережіть свої халупи від вогню і хоч зрідка їх ремонтуйте. З презирством, рятувальники України”, – підсумували надзвичайники.