“Ви прийшли і зруйнували мій рай”: колишня громадянка РФ звернулась до росіян (відео)

Колишня громадянка РФ, яка народилась і прожила в росії більше 30 років, записала відеозвернення до своїх екс-співгромадян щодо війни в Україні.

У соціальній мережі ТікТок Тетяна під ніком (mama_tanya_02) веде свій відеоблог щодо життя в українському селі. Жінка розповідає, що живе у селі в самому центрі України.

“Я коли приїхала з заполярря в Україну,  всім говорила ви живете в раю, ви просто не знаєте про це. Я радувалась всьому, кожному кущеку, кожній квіточці. Мені сподобалось працювати на землі. Я купила приватний будинок в селі, іменно в селі, великий 100 квадратів. Провела опалення газове, село в нас газофіковане, водопровід центральний, зробила зручності в домі. Живи і радій. Тут чорнозем, плодородні землі, все родить на землі. Зараз в мене господарка невелика, кізочка, курочки, кролики. Я абсолютно була кожну секунду щаслива на цій українській землі. Я хочу сказати колишнім своїм співгромадянам росіянам – ви прийшли і зруйнували цей рай. Ваше керівництво, і ви з вашої мовчасної згоди, також причетні до цього всього.  Тому, що ті хто позитивно відноситься до цієї війни – такі ж самі терористи. Я хочу вам сказати – вот верніть мені зараз мій рай. Мій рай, який в мене був до цього, до 24 лютого. Верніть ті всі міста зруйновані, верніть тих всіх людей… Не можете цього зробити? Тоді заткніться і не радуйтесь, не хлопайте в ладоні, тому що в нас тут біда. Колишні мої співгромадяни… Якби я зараз знаходилась в росії, я б не мовчала, я знаю точно. А ви або мовчите, або підтримуєте. Назвіть мене бандерівкою, сприйму за комплімент”, – сказала жінк у відеозверненні

Зараз жінка ходить до церкви та молиться за українських воїнів та найшвидшу перемогу України.