Загинули три покоління жінок: подробиці ракетного удару по Одесі, який забрав життя бабусі, немовляти і її мами

Вчора, 23 квітня, внаслідок ворожого ракетного удару по Одесі загинула ціла родина, три покоління жінок: бабуся Люда, молода мама Валерія та її 3-місячна донька Кіра.

Одеський пекар Юрій Глодан втратив дружину, довгоочікувану донечку та матір своєї дружини.

На своїй сторінці у Facebook він опублікував прощальний допис : “Рідненькі мої, Царство небесне! Ви в наших серцях!”.

Ось допис Юрія:

 

28-річна Валерія Глодан (жіноче прізвище Явкіна) родом з Херсона, навчалася на факультеті журналістики Одеського національного університету ім. Мечникова. В Одесі Валерія працювала у сфері маркетингу та PR у різних місцевих та мережевих компаніях. Колишні колеги згадують її як талановиту працівницю.

«Валерія була дуже світлою людиною. Працювала у моїй компанії декілька років тому. Всередині ненависть і біль», – написав на своїй сторінці у Facebook місцевий бізнесмен Олександр Верник.

Нагадаємо, що 23 квітня російські війська завдали ракетних ударів по житловому будинку у Київському районі Одеси. Внаслідок вибухів ворожих снарядів зруйновані житлові приміщення між 2 та 5 поверхами, виходи було заблоковано, люди перебували у пастці. Також виникла пожежа. Пошкоджено прилеглі будинки та автомобілі. За попередніми даними,загинуло 8 мирних мешканців, серед них – 3-місячна дитина. Ще 18 людей поранено.