Під Ізюм приїхав голова путінського генштабу: у соцмережах потирають руки

У ЗМІ з’явилася інформація, що на Ізюмський напрямок прибув начальник Генштабу російської армії Валерій Герасимов. Джерела повідомляють, що тепер він особисто має командувати операцією, однак у мережі з цього посміялися, а путінського генерала назвали черговою ціллю.

Про приїзд Герасимова в Ізюм у середу, 27 квітня, повідомило українське мілітарне видання Defense Express.

За попередньою інформацією, Герасимов прибув в Україну командувати операцією оперативно-тактичного рівня, а не стратегічного, а це означає, що у Кремля провалився план зі створення єдиної вертикалі командування силами, які ведуть війну проти України. Якби у російської влади все йшло так, як вони задумали, то операцію мав очолити генерал армії та командувач Південного ПЗ Олександр Дворніков, але цього не сталося.

Інформацію про приїзд Герасимова прокоментував військовий журналіст Анатолій Цаплієнко. Він написав, що дані про прибуття путінського генерала в Україну ще уточнюються спецслужбами, однак зацікавився метою його подорожі в Україну.

“Валерій Герасимов, начальник Генштабу російської армії, особисто прибув в район Ізюма. Таку інформацію отримали українські військові та спецслужби. І поки вони її перевіряють, повстає питання, а що він там робить: приїхав особисто керувати наступом чи зробити селфачі на фоні зроблених ним руїн?”, — написав Цаплієнко.

Користувачів мережі ця новина тільки насмішила, адже начальника російського Генштабу назвали черговою ціллю для української армії. Військовослужбовці ЗСУ вже потирають руки, аби ліквідувати ворожого генерала.

В інтернеті поширюють такі фотожаби:

FB IMG 1651166856490