Чергові провокації: в росії готуються до епідемії холери в прикордонних з Україною областях

Керівництво РФ готує чергові провокації поблизу українського кордону. Цього разу окупанти будуть розганяти тему, що стосується розповсюдження епідемії холери. Відповідальність за це традиційно спробують перекласти на Україну, звинувативши у «застосуванні біологічної зброї». Саме для цього вони вже зараз готують підгрунтя для чергової дезінформації.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передає “Це моя Україна”.

Варто зазначити, що головний державний санітарний лікар росії Анна Попова підписала постанову «Про додаткові заходи щодо профілактики холери». Особлива увага приділяється додатковим заходам з профілактики у прикордонних з Україною регіонах: Брянська, Курська, Бєлгородська, Воронезька, Ростовська обл., Краснодарський край та окупований Крим.

Керівникам територіальних управлінь федеральної служби з питань нагляду у сферах захисту прав споживачів і добробуту людини («Роспотребнадзор») доручено:
  •  до 15 травня підготувати лабораторії для проведення досліджень на холеру, посилити контроль за торговельними об’єктами, місцями масового скупчення людей, а також поінформувати населення про заходи з профілактики хвороби;
  • до 1 червня забезпечити готовність медичних установ до проведення протиепідемічних заходів та підготувати розрахунок необхідних для цього препаратів.
Ймовірно, наприкінці травня – початку червня керівництво рФ може вдатись до провокацій у прикордонних з Україною районах і після цього звинуватити нашу країну у використанні “біологічної зброї”.
Автор: Андрій Пшик.