Із полону на весілля: в Харкові одружився морпіх Валерій, який захищав о. Зміїний

У Харкові, після звільнення з полону одружився військовий 35-ої бригади морської піхоти Валерій зі своєю дівчиною Владиславою.

“Наречений, боєць 35 бригади морської піхоти, на початок війни проходив службу на славнозвісному острові Зміїний, звідки наші морські піхотинці вказали напрямок руху крейсеру Москва, який згодом таки дістався пункту призначення. Валерій разом з побратимами потрапили в полон – їх доля певний час була невідомою. Після звільнення, отримавши відпустку, юнак стрімголов повернувся до Харкова, де мешкає його кохана Владислава. Молодята разом вже другий рік. Їх почуття загартовувались відстанню та часом, а перебування в розлуці та невідомості, дали чітке розуміння того, що життя крихке, а закохані так і не набулися разом. Тож, насолоджуючись кожною хвилиною, цінуючи найменші дрібниці, хлопець твердо вирішив, що вдома його чекатиме не наречена, а вже дружина”, – зазначають у 229 окремому батальйоні ТРО Харкова

279721598 123089790347099 1997496777724335074 n
Морпіх Валерій з дружиною / 229 окремий батальйон

Саме побратими з 229 окремого батальйону  127 окремої бригади ТрО  Харкова, охоче долучились до організації офіційної частини церемонії, яка вже є історією. Оскільки у зруйнованому місті це зробити важко. Під час урочистого заходу, командир батальйону Максим Зінченко привітав молодят зі створенням сім’ї та побажав палкого щирого кохання, незламності перед життєвими обставинами, віри у якнайшвидшу перемогу, надії та любові, які стануть основою їхнього щасливого майбутнього.