Українські військові байрактаром знищили позиції окупантів на Зміїному (відео)

Українські військові з Оперативного командування “Південь” СВ ЗСУ опублікували відео розгрому позицій російських військових на тимчасово окупованому острові Зміїний.

Повідомляється, що байрактаром було знищено склад боєкомплекту та командний пункт окупантів.

“Чергове “відвідування” ворожих позицій на Зміїному. БАНДЕРолі від Байрактарів: адресна доставка на склад БК і у КП”, – у жартівливій формі прокоментували військові.

Також, як повідомив у своєму фейсбук журналіст Роман Цомбалюк, що за наявною інформацією, всі військовослужбовці ЗС РФ, які були на острові Зміїний під час удару ЗСУ загинули.

“За наявною інформацією, всі військовослужбовці ЗС РФ, які були на острові Зміїний під час удару ЗСУ загинули. Напередодні острів залишило 8 військовослужбовців, які їх вивезли з острова на територію Криму.
За словами одного з «евакуйованих», командування знало, що по острову може бути завдано удару, однак жодних дій (крім вивезення групи людей) не робили.

На Зміїному знаходилися військовослужбовці підрозділів 1229 розвідувального центру (в/ч 53189, Севастополь) та 744 центри зв’язку (в/ч 40136, Севастополь) Чорноморського флоту, яких на даний момент, командування ЗС РФ вважає всіх зниклими безвісти”, – зазначив Роман Цимбалюк

Коментарі закриті.