Бабуся, яка вийшла з червоним прапором до українських військових пояснила свій вчинок

Працівники Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки розшукали “бабцю, яка зустріла українських військових з червоним більшовицьким прапором” та з якої пропагандисти рф зробили символом “проросійської України“.

Як повідомляє Центр стратегічних комунікацій, Анна Іванівна Іванова, а саме так називати тепер відому бабцю з Харківщини, насправді вдячна українським військовим. Останні постійно підтримують її харчами, ба більше захистили від гніву пересічних харків’ян.

Жінка пояснила, що вийшла з червоним прапором до, як вона думала, російських військових, щоб вони «не громили Україну». У росії її мотиви перекрутили, через що бабуся тепер відчуває себе «зрадницею».

Разом зі своїм чоловіком Анна Іванівна зараз перебуває в одній із міських лікарень Харкова. Військові закликають не хейтити стареньку.

«Тепер, коли від росіян Анна Іванівна отримала міну на подвір’я, а від українців допомогу, її онук рятується в Польщі, коли вона дізналася про Бучу та все інше, вона закинула той червоний прапор подалі», – каже комвзводу з псевдо «Кадет».

В росії з жінки зліпили образ “проросійської України”. В Бєлгороді їй навіть поставили пам’ятник.

ace3917 babushka flagom1
Пам’ятник “українській бабусі з радянським прапором” в Бєлгороді

Також схожий пам’ятник встановили жінці у тимчасово окупованій частині Маріуполя.

2022 05 05 10.53.17 e1651737255824
Пам’ятник жінці в Маріуполі / hromadske.radio