“Він намагався врятувати маму, доки було сил”: 17-річний Вадим отримав 60% опіків тіла під час аварії


У вівторок, 3 травня трапилася жахлива аварія на Рівненщині в якій загинуло 28 людей. 17-річному Вадиму чудом вдалося вижити, але в цій аварії він втратив маму, яку хотів евакуйовувати за кордон.

Про це повідомляє Ірина Суслова на своїй сторінці у Facebook.

“27 життів, які не повернути, але є одне, за яке ще можна боротись. Учора в Рівненській області сталась наймасштабніша дорожньо-транспортна пригода за останнє десятиліття: зіткнулися мікроавтобус, бензовоз і рейсовий автобус.

🔻 Із 38 громадян вижили лише 12 осіб. Наймолодшому пасажиру автобусу, якому вдалось пережити це страхіття, 1 квітня виповнилось тільки 17 років!

17 річний Вадим Скрипець втратив батька у грудні минулого року. Нещодавно, хлопець прийняв вольове рішення: евакуювати матір до Польщі. З Ніжину сім’я відправилась до Києва, звідки вирушила у напрямку Львова, мабуть, в останню поїздку в своєму житті…

Автобус, у якому їхала сім’я Вадима, в’їхав в уже палаючий бензовоз. У пасажирів було обмаль часу, щоб вибратись, але хлопець не міг покинути єдину рідну людину, яка залишилась у його житті – свою матір. Не дивлячись на нелюдський біль від опіків, він намагався врятувати матір, доки було сил, доки ще міг встояти на ногах… Мати померла на місці, а Вадим отримав 60% опіків тіла.

🏥Наразі хлопець знаходиться в опіковому центрі у м. Рівне. З ним його тітка Олена. Наша Анна Хлистунова-Шарпар вже була в нього, говорила з лікарем і допомагає близьким.

За попередніми оцінками, Вадиму потрібно зробити чимало дороговартісних операцій, які, щонайменше, коштують непомірну для сім’ї суму — майже 50 000 доларів США. В умовах війни знайти такі великі кошти вкрай важко, практично не можливо” – пише Ірина Суслова у своєму дописі.

Гроші на лікування зібрали менше ніж за добу

Згодом Ірина Суслова опублікувала новий допис в якому зазначила, що гроші на лікування Вадима вже зібрали:

IMG 20220505 205350

Тепер потрібно молитися за одужання Вадима і сподіватися на професіоналізм лікарів.