Залужний: Україна перейшла у контрнаступ на двом напрямках

Українські захисники перейшли до контрнаступальних дій на Харківському та Ізюмському напрямках.

Про це повідомив Головнокомандувас ЗС України Валерій Залужний в розмові з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

“Традиційно поінформував свого американського колегу про оперативну обстановку. Зокрема, про переміщення основних зусиль противника на Луганський напрямок, де в районі Попасної, Кремінної і Торського тривають запеклі бої, а також про перехід сил оборони України до контрнаступальних дій на Харківському та Ізюмському напрямках”, – повідомив Залужний у своєму телеграм

Також Головнокомандувач ЗС України наголосив на поновленні застосування російським агресором крилатих ракет. Головною метою цих дій є руйнування логістичних шляхів постачання військово-технічної допомоги Україні.

Нагадуємо, 3 травня, стратегічні бомбардувальники росії Ту-95 або ж Ту-160 завдали ракетного удару із Каспійського регіону. Орієнтовно випущено 18 ракет, які влучили по об’єктах інфраструктури Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Вінницької, Київської та Закарпатської областей. Також із інших засобів нанесено ракетні удари по Одеській та Донецькій областях.