Біля острова Зміїний горить російський фрегат – Думская

За попередньою інформацією ще один російський корабель проекту 11356Р типу «Буревестник» горить у Чорному морі. На разі невідомо на скільки серйозними є пошкодження.

Про це повідомляє видання Думская.net, а також народний депутат України Олексій Гончаренко.

Вибух із подальшим загоранням стався на борту російського фрегата проекту 11356Р типу «Буревісник», що поблизу острова Зміїний. Над цим районом акваторії Чорного моря зараз кружляє ворожа авіація, на допомогу кораблю з тимчасово окупованого Криму вийшли рятувальні судна.

Що стало причиною позаштатної ситуації у окупантів, а також який із трьох фрегатів даного типу, що є у складі чорноморського флоту Росії, отримав пошкодження – поки не ясно. Зазначимо, що інформація про вибух на кораблі з’явилася в соцмережах ще вчора ввечері. Сьогодні ж ми отримали підтвердження, що такий інцидент справді стався. Обставини чергової невдачі російського флоту з’ясовуються.

ОНОВЛЕНО о 12:04: За попередньою інформацією, корабель був уражений українським ПКР «Нептун».

Народний депутат України Олексій Гончаренко опублікував допис у якому зазначив, що пошкодження отримав фрегат “Адмірал Макаров”:

“Сторожовий фрегат ВМС Росії “Адмірал Макаров” “приунил”. Так-так, ви все правильно зрозуміли! Бог морів мститься кривдникам України. Фрегат «Адмірал Макаров» було закладено у лютому 2012-го на суднобудівному заводі «Янтар» у Калінінграді, спущений на воду у вересні 2015-го. А 2022-го, коли взяв участь у вбивстві українців вирушив у бік крейсера “Москва”, куди йому й належить!” – йдеться в його дописі.