Називали “найкращим у світі”: на Харківщині ЗСУ знищили найновітніший танк росії

Українські війська перейшли в контрнаступ на Харківському та Ізюмському напрямках і повідомляють про звільнення ще п`яти населених пунктів Харківської області. Попри те, що в деяких населених пунктах окупанти чинать активний опір, наші військові не припиняють наступ.

Українські військові контратакують, оскільки російські окупанти спробували відбити Старий Салтів – невеличке селище, яке тривалий час перебувало в окупації.

Російські орки рвуться у Старий Салтів – мальовниче село під Харковом, нещодавно звільнене українськими військовими. Б’ють невибірково, по приватних будинках, аби створити паніку та хаос.  Але ЗСУ вдало зупиняє всі можливі наступи російських сил

Українським війським вдалося підбили “найсучасніший” російський танк –  новітній  Т-90М «Прорив». Поступив на озброєння в 2020 році. За версією росіян найкращий танк світу. За версією українців – непогано горить. Вперше в історії знищений українською армією під Харковом – відправлений навздогін за «русским кораблем». Підкопчений українцями металобрухт коштує від двох з половиною мільйонів доларів. За попередньою  інформацією цей “найсучасніший танк” був знищений з звичайного переносного протитанкового ракетного комплексу.

Раніше ми писали: Ракетним ударом росіяни знищили музей Сковороди на Харківщині.