Львівські лікарі врятували 9-річну Софійку, якій уламок від снаряду пройшов через весь мозок

Російські окупанти продовжують бомбити мирні українські міста. Так і 9-річна Софійка стала жертвою російської агресії. Як говорять лікарі дівчинка чудом вижила, адже уламок від касетного снаряду пройшов через весь мозок. Завдяки вмілим діям медиків дівчинку вдалося врятувати і тепер на неї чекає довга реабілітація.

Про це повідомляють у Першому медичному об’єднанні міста Львова, передає “Це моя Україна”.

“Історію 9-річної Софійки лікарі називають справжнім дивом!
Уламок від касетного снаряду пройшов більше 11 см крізь увесь її мозок від лобної ділянки до потилиці під час обстрілу на вулицях Миколаєва. А вже через місяць після отриманої травми дівчинка наново вчиться робити перші кроки та починає розмоляти.
Коли 4 квітня вибухи касетних бомб заскочили Ніну із 9-річною донечкою Софійкою на вулиці серед житлового кварталу Миколаєва.
Протягом двох днів дівчинка пролежала у комі в Миколаєві. Весь час Ніна молила Бога лише про одне – аби дочка вижила і не втратила спогадів про неї. І не могла стримати сліз коли Софійка, прийшовши до тями скрикнула: «Мамочка!»
Зараз дівчинка у надійних руках команди дитячих нейрохірургів Лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова. Лікарі уже провели втручання із видалення уламка снаряду із мозку, закривши дефект титановою пластиною. Надалі на дівчинку чекає тривала реабілітація.
Та разом із мамою пліч-о-пліч вони долають усі негаразди. Софійка активно тренується, щоб продовжити вчитися грати на музичному інструменті та втілити свою найбільшу мрію й одного дня заспівати на сцені.
А ще вона зізнала, що понад усе хоче познайомитися із львівським тік-токером @maccoudi.
Можливо хтось із наших читачів його знає?
Це точно зробить нашу Софійку дуже щасливою” – йдеться в дописі Першого медичного об’єднання міста Львова.
alt_поранена_касетним_снарядом