Воюємо з ЄС та НАТО: росія змінює свою пропаганду під впливом військових невдач

Країна агресор змінює свою пропаганду під впливом військових невдач в Україні.

Як повідомляють у ГУР МО України, незвазаючи на численну перевагу росії у живій силі та техніці, армія країни-окупанта зазнає від захисників України катастрофічних втрат та поразок. У зв’язку з цим та для того щоб підготувати суспільство до можливої “поразки”, змінити уявлення населення про військову “непереможність”, російським ЗМІ наказали розповідати про російсько-українську війну як про збройне протистояння рф з усіма країнами ЄС та НАТО.

Українські розвідники повідомляють, що таких хід у зміні риторики пропаганди рф, на думку кремлівських політтехнологів має применшити ганьбу від програшу більш могутньому противнику.

“За інформацією воєнної розвідки України, керівники кремлівських телеканалів, інтернет ЗМІ та пропутінської армії ботів вже отримують вказівки перейти до нової інформаційної політики.

Пропагандисти країни-окупанта тепер промиватимуть мізки росіянам ідеями про необхідність об’єднання заради власного виживання та сліпої довіри до політики кремлівського диктатора”, – повідомляють у ГУР МО України.