“Її любили, чекали з нею зустрічі”: на війні загинула молода військова з Львівщини

На східному фронті загинула військова з Львівщини, мешканка села Коти Яворівського району 37-річна Іванна Заращак.

Про це повідомляє Яворівська міська рада, передає “Це моя Україна”.

“Непоправна втрата: на Сході загинула наша захисниця Заращак Іванна
На фронті загинула військовослужбовиця, наша землячка Іванна Заращак. Жінка родом із села Коти, де народилась і проживала все своє життя.
З початку повномасштабної війни проходила службу у батальйоні територіальної оборони України. Віддана, хоробра захисниця виборювала нашу свободу на Сході України, де внаслідок ворожих обстрілів загинула.
За попередньою інформацією тіло загиблої привезуть завтра до рідних Котів. Детальніша інформація – згодом” – йдеться у дописі на сторінці Яворівської міської ради.
alt_Іванна_Заращак
на фото 37-річна Іванна Заращак
Як повідомляє Lviv.media, Іванна Заращак фактично росла без батька. Чоловік рано пішов із життя. Мати, щоб поставити дитину на ноги, їздила на заробітки. Іванна виховувалась бабусею. На жаль, життя до жінки було жорстоке і у старшому віці. Вийшовши заміж, вона дуже швидко овдовіла. Останні роки жила вдвох із матір’ю.
Два роки тому Іванна записалася добровольцем в 24 бригаду ім. Короля Данила. Служила в АТО. З початком війни відправилась у складі бригади на фронт, захищати Україну від московсьго загарбника вже у повномасштабній війні.

“На жаль, ми отримали звістку про її загибель. Людина, яка присвятила все життя для людей, віддала його за кожного з нас…., – каже староста села Коти. – Поки невідомо, коли привезуть тіло Іванни для прощання. Траурний кортеж має виїхати із Дніпра. Готуємось, щоб гідно зустріти нашу мужню захисницю….”.

У загиблої військовослужбовиці не було дітей. У жінки залишилась 61-річна мати.