Земельні ділянки, 126 авто та будівлі: суд арештував майно родичів Медведчука та Козака

За поданням ДБР суд арештував ряд рухомого і нерухомого майна родичів Медведчука та Козака.

Повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на Державне бюро розслідувань.

Деталі: Личаківський райсуд Львова задовольнив клопотання слідчих ДБР щодо арешту рухомого та нерухомого майна, що належить підприємствам родичів народних депутатів від ОПЗЖ. Розмір статутного капіталу цих шести підприємств складає понад 80 млн гривень.

У правоохоронному відомстві зазначають, що родичі Віктора Медведчука та Тараса Козака є суб’єктами кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Отже, відповідно до ухвали суду арешт з забороною права на відчуження та розпорядження майном накладено зокрема на 3 земельні ділянки, 11 нежитлових будівель та приміщень, серед них і приміщення площею майже 300 квадратних метрів у самому центрі Львова. Також арештовані 126 автомобілів, серед яких і легкові, і вантажівки КРАЗ та КАМАЗ.

Нагадаємо, суд арештував ще 154 об’єкти рухомого і нерухомого майна сім’ї Медведчуків. Народного депутата, голову політради партії «Опозиційна платформа – За життя», кума Путіна Віктора Медведчука. Його підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації. Суд дозволив його арешт. Згодом правоохоронці його затримали у Києві.