Окупанти холоднокровно застрелили двох цивільних біля Києва: CNN оприлюднила відео

Російські військові холоднокровно застрелили двох беззбройних мирних жителів. Подія трапилася у березні цього року поблизу Києва.

Про це повідомляє CNN, передає “Це моя Україна”.

Відома американська телерадіокомпанія отримала відеозапис цього вбивства двох українців, яке потрапило на камери спостереження. Наразі те, що сталося, розслідується українською прокуратурою як військовий злочин.

Обидва чоловіки загинули внаслідок безсердечної стрілянини, яка суперечить так званим правилам ведення війни, що забороняють нападати на мирних жителів.

CNN з’ясувала особи жертв. Один із них був власником розграбованого автосалону, прізвище якого не розголошується. Іншим був Леонід Олексійович Пляц, 68-річний чоловік, який там працював охоронцем.

На кадрах із камер відеоспостереження знято першу спробу Росії захопити Київ у березні. Головною дорогою до столиці йшли запеклі бої: українські війська боролися з російськими військами та танкістами, щоб зупинити наступ.

Але те, що сталося біля автосалону 16 березня, не було боєм між солдатами та навіть солдатами із озброєними цивільними особами.

Це було боягузливе і холоднокровне вбивство двох беззбройних чоловіків.

На відеозаписі зафіксовані п’ятеро російських солдатів, які намагаються проникнути в приміщення автосалону, стріляючи по замках і розбиваючи шибки.

Коли власник наближається із піднятими руками, вони зупиняють його і, очевидно, обшукують у пошуках зброї. Потім приходить Пляц, і його також обшукують. Здається, йде якась розмова, перш ніж солдати відвертаються, і двоє цивільних починають повертатися до вартового посту.

Потім двоє солдатів армії РФ підходять до чоловіків ззаду і відкривають вогонь. Обидва чоловіки падають на землю.

Один із чоловіків загинув на місці, а інший зміг піднятися, дійти до приміщення та викликати допомогу. Незабаром він також загинув.

CNN запросила коментар у Міноборони Росії, але не отримала відповіді.

Повне відео:

747d50d8b8bd96d6d6655cfec7c79953 full
0febcac59be60b07803016503d61cb19