У Чорному морі горить один з найновіших російських кораблів: попрацювали ЗСУ

Речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук сьогодні офіційно підтвердив, що українські військові завдали удару по ворожому кораблю “Всеволод Боборов”. Це судно є одним із найновіших у російському флоті. Довжина цього корабля 95 метрів, екіпаж 27 осіб.

Зазначимо, що раніше деякі ЗМІ повідомляли у Чорному морі спалахнула пожежа на ворожому судні тилового забезпечення проєкту 23120. Таких Росія має лише 2 – “Всеволод Бобров” та “Ельбрус”. Але офіційного підтвердження не було. Згодом, сьогодні ввечері речник Одеської ОВА все ж підтвердив, що у Чорному морі горить російський корабель. Він уточнив, що запалав корабель “Всеволод Бобров”, який йшов в напрямку острова Зміїний. За попередньої інформацією, наразі судно намагається повернутися у Севастополь, але цю інформацію ще уточнюють.

Пряма мова: “Повертаючись до Зміїного, то треба сказати, що завдяки діям наших військових моряків загорілося судно тилового забезпечення “Всеволод Бобров” – одне з найновіших у російському флоті. Кажуть, що чалапає до Севастополя. Інформація потребує уточнення. Але те, що йому дали “змієбаїів” в районі острова Зміїного – це правда.”

Зазначимо, що судно “Всеволод Бобров” було тільки 20 серпня 2021 року було введено в експлуптацію. Тобто на плаву це судно пробуло близько пів року. Вартість будівництва судна такого типу – сотні мільйонів доларів.

alt_Всеволод Бобров
на фото судно “Всеволод Бобров”