“Щоб зберегти обличчя Путіну”: Макрон пропонував Зеленському піти на поступки щодо суверенітету

Появилася дуже цікава інформація про деякі потуги Макрона для “врегулювання” ситуації в Україні.

Так, президенту Франції Еммануелю Макрону не вдалося досягти успіхів у посередництві щодо переговорів про припинення військового вторгнення РФ, адже він пропонував Україні піти на поступки свого суверенітету.

Джерело: Європейська правда з посиланням на інтерв’ю Володимира Зеленського італійському телеканалу Rai 1.

Пряма мова Зеленського: “Ми не повинні шукати вихід для Росії, і пан Макрон дарма це робить. У нього є прекрасний досвід, що поки Росія сама не захоче, вона не буде нічого шукати. Він хотів отримати певні результати у посередництві, він їх не знайшов, і не з нашого боку, а з боку Росії”

Володимир Зеленський також розповів, що Макрон пропонував піти на певні поступки щодо українського суверенітету заради того, щоб зберегти обличчя Путіну.

“Мені здається, що це не дуже коректно. Ми не готові щось комусь зберігати і втрачати за це території. Це втрачений час”, – розповів глава держави.

Він додав, що протягом багатьох років європейські лідери шукали підхід до Росії і Путіна, і порівняв цю ситуацію із Гітлером, “якому дозволили думати про новий розподіл світу”.

“Росія 24 лютого показала, що їй все одно на всі поступки, і вона забере територію, якщо вирішила це зробити. І не треба Еммануелю робити ті чи інші дипломатичні па. Він став президентом, я його підтримував. Але без всяких кроків у бік, історія цього не пробачає. Тільки кроки вперед, якщо ти хочеш повернути своє”, – зазначив Володимир Зеленський.

Раніше ми писали: Росія тримає у Чорному морі 4 кораблі та дві субмарини з 30 “Калібрами” – ОК “Південь”.