У Держдумі рф хочуть зробити радянський прапор державним прапором росії

Депутат російської Держдуми Михайло Шеремет запропонував визнати прапор СРСР, який у рф називають прапором Перемоги, новим державним прапором росії.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на російське пропагандистське видання “РИА Новости”.

“Сьогодні західні країни фактично оголосили війну прапору Перемоги, повсюдно забороняючи його. Вони бояться цього символу, оскільки червоний прапор перемоги нагадує їм про велич нашого народу і нашу велику перемогу. Я думаю, що настав час визнати прапор Перемоги нашим державним прапором” – говорить Михайло Шеремет.

Російський депутат повторив кремлівські наративи про те, що під ним “діди воювали” під час Другої світової війни, а сьогодні під ним армія РФ нібито “протистоїть неонацистам, які відродилися в Україні та вміло приховували довгі роки своє обличчя в західних країнах”.

Михайло Шеремет підкреслив, що пишається російським триколором, але вважає, що на нинішньому етапі розвитку Росії, як ніколи актуальним є прапор Перемоги, як “символ супердержави, що відроджується”.

Раніше ми писали: На Донеччині росіяни ракетним ударом зруйнували п’ятиповерхівку, 9-річна дитина важкопоранена (відео).