Окупант пограбував квартиру в Ірпені та залишив у ній своє фото: його ідентифікували

Під час тимчасової окупації Ірпеня на Київщині, російський військовий-мародер пограбував квартиру українців та сам того не підозрюючи, залишив у ній своє фото.

Окупант зробив селфі на Polaroid та кинув знімок у квартирі не розуміючи що фото проявляється через деякий час. Про це повідомив відомий Київський телеграм-паблік “Київ Оперативний”, опублікувавши відповідні фото.

Фото: телеграм пабліку “Київ Оперативний”

Однак історія на цьому не закінчилась. У своєму фейсбук Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що побачив даний пост, і за допомогою штучного інтелекту їм вдалось ідентифікувати мародера.

Федоров зазначив, що звати “любителя селфі” Нікіта Третьяков, йому 26 років, родом із Ростова-на-Дону.

На сторінці все доволі типово, – зазначає Міністр: “тачки, армія, напіврозвалені російські будинки та, звісно ж, алкоголь на районі. Словом, рускомірна ідилія”.

“Сьогодні кожен окупант має пам’ятати, що ми завжди спостерігаємо за ним, знаємо кожен його крок та фіксуємо всі дані. Тому уникнути відповідальності за зруйноване життя українців не вдасться. Покарання буде жорстоким, але дуже справедливим”, – резюмував чиновник.

Фото: фейсбук Михайло Федоров