Під час розбору завалів заводу “Октябрь” в Маріуполі виявлено близько 70 тіл загиблих

В Маріуполі виявлено черговий могильник. Під час розбору завалів заводу “Октябрь” МЧС росії виявило близько 70 трупів мирних мешканців.

Повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на радника мера Маріуполя Петра Андрющенка.

“Причина та сама – людей завалило уламками будівлі після обстрілу. Тіла загиблих було запаковано в плстикові мешки та вивезено для поховання в братьску могилу в с. Старий Крим. Ідентифікації не проводилось, та місцеві кажуть, що особливо ідентифікувати не було чого з огляду на стан тіл.
Скількі таких могильників, залишених російськими бомбами в Маріуполі ще буде знайдено. Одиниці? Десятки? Сотні? Лють. Просто Лють”, – повідомив Андрющенко.

Нагадуємо, супутник зафіксував вже третю братську могилу поблизу Маріуполя.

Ще більшого цинізму ситуації придає те, що окупанти поновили в місті роздачу пропагандистських газет, у яких оспівується “брава” окупаційна армія.

“Де пишуть, що Маріуполь – то приклад як російські військові разом з “днр” хірургічно точно без масових руйнувань взяли місто. Задля збереження життя маріупольців. Газети роздають в точках видачі гуманітарки. На фоні панорами тотальних руїн в 100 метрах від моргу, де трупи на вулиці складують навалом. Цинізму росіян немає межі. Хоча маріупольці кажуть, газтки гарно йдуть на розтопку вуличного багаття для приготування їжи. Маріуполь – антиутопія яка стала реальністю”, – зазначає чиновник.