«Легенда футболу» Пеле закликав путіна припинити війну в Україні

Легендарний бразилійський футболіст Едсон Арантіс ду Насіменту, більш відомий як Пеле, закликав путіна зупинити війну проти України.

Відповідний лист-звернення до президента росії, зірка футболу опублікував у своєму інстаграмі, перед першим матчем України із Шотландією (3:1) у відборі до ЧС-2022.

«володимир путін, Збірна України намагається хоча б на 90 хвилин забути про ту трагедію, яка й досі охоплює її країну. Боротися за місце на чемпіонаті світу — це вже складне завдання, яке майже нездійсненне зараз, коли на кону так багато життів.

Я хочу використати цей матч як можливість звернутися з проханням: зупиніть те, що відбувається! Цьому насильству, що триває, немає абсолютно ніякого виправдання. Цей конфлікт є порочним, невиправданим і не приносить нічого, крім болю, страху, страху та страждань. Немає жодних причин продовжувати це далі.

Коли ми з Вами зустрічалися в минулому і обмінювалися посмішками, що супроводжуються довгим рукостисканням, я ніколи не думав, що одного дня ми будемо так поділені. Збройні конфлікти існують тільки для того, щоб розділяти народи, і немає жодної ідеології, яка б виправдовувала запуски снарядів, які хоронять мрії дітей, руйнують сім’ї та вбивають невинних людей.

Я пережив вісім десятиліть, упродовж яких бачив конфлікти, чув висловлювання безхребетних лідерів, які пропагують звірство в ім’я безпеки своєї нації. Ми маємо зупинити це. Давним-давно я пообіцяв собі, що завжди буду піднімати свій голос за мир.

Сила зупинити цей конфлікт у Ваших руках. У тих самих, які я тиснув у Москві, під час нашої останньої зустрічі у 2017 році», — написав Пеле у своїх соцмережах.

285585970 331821269028305 7329207180167811338 n
Скріншо інстаграм допису