“Кожна жінка хотіла б опинитися на моєму місці”: скандальна “Міс Крим” відповіла на хейт

Цього року в Криму найкрасивішою жінкою півострова стала скажемо так не найвродливіша жінка. Люди в мережі почали масово залишати смішні коментрарі про нообрану “Місіс Крим”. Ольга Валєєва (ред. “Місіс Крим”)  виявилася не готовою до хвилі негативу на свою адресу. Жінка заявила, що люди жорстокі та просто не вміють дивитися на красу під іншим кутом.

Як зізналася 34-річна Ольга, в перший день вона не знаходила собі місця і не спала всю ніч.

“Усі знімки, котрі потрапили в соцмережі, найневдаліші у моєму житті! На фото підібраний якийсь ракурс, при якому я здаюся втричі більшою!”, – розказала вона “Комсомольской правде”.

місіс крим жаж
на фото Місіс Крим 2022

“Дуже шкода, що люди такі жорстокі та злі. Але одне можу сказати точно, що ті, хто пише гидоту, точно не щасливі, не мають нормального особистого життя, незадоволені. Кожна би хотіла опинитися на моєму місці, взяти участь у конкурсі краси, вийти на сцену в красивій сукні і, тим більше, бути переможницею та забрати свою корону! Але чи кожна здатна це зробити?”, – обурилася Валєєва.

“Місіс” підкреслила, що вона – людина сильна характером та морально стійка. На її думку, слабку дівчину таке цькування могли би навіть довести до суїциду.

“Люди не звикли дивитися на вроду під іншим кутом. Уся критика, що зараз упала на мою адресу, повалилася через мою неординарну зовнішність. Так, у мене багато тату на тілі. Так, у мене яскраве руде волосся. Так, у мене, як і у більшості дівчат зараз, збільшені губи. До слова, вони не такі великі. Але це не заважає мені бути талановитою і вродливою!”, – наголосила вона.