Росія завдала ракетного удару по Тернопільській області: що відомо на дану годину

Російські війська завдали ракетного удару по об’єктах у Тернопільській області. Відомо, що удару було завдано по місту Чортків.

Про це повідомили міський голова Чорткова Володимир Шматько, очільник Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш та міський голова Тернополя Сергій Надал, передає “Це моя Україна”.

Обласна військова адміністрація та мер Чорткова попросили мешканців не залшиати укриття, а також не поширювати в соцмережах світлини й відео наслідків повітряного удару ворога.

“Жителі Тернопільщини, залишайтесь в укриттях. Не знімайте, не фотографуйте та не коментуйте в соцмережах наслідки вибухів. Наші спеціалісти вже працюють в Чортківському районі. Триматиму вас в курсі щодо ситуації в області”, – зазначив очільник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Мер Тернополя Надал повідомив після вибухів у Чорткові о 22:10, що йому стало відомо про повторний запуск ракет росіян із акваторії Чорного моря, тому попросив не залишати укриття.

Близько 22:30 було оголошено відбій повітряної тривоги в Тернопільській області.

Також відомо, що у людей, які живуть у Чорткові від вибуху повибивало вікна. Відео з пошкодженями у квартирах жителів Чорткова виклали у телеграм-каналах: