Українські військові ліквідували вже третього російського чемпіона світу з танкового біатлону

Російські окупанти в Україні продовжують гинути як мухи. Як повідомляють медіа Кремля, у війні з Україною було вбито чемпіона світу з танкового біатлону, старшого сержанта армії рф Алєксєя Бакулєва.

Збройні сили України ліквідували окупанта під час контратаки, він був у складі екіпажу танка Т-72 та прикривав відхід своєї групи.

“Старший сержант отримав осколкове поранення, несумісне з життям”, – повідомили журналісти. Дату та місце загибелі Бакулєва не наводяться.

Алексєй Бакулєв народився 26 травня 1996 року в селі Верх-Уймон Усть-Коксинського району Алтаю. Він став чемпіоном світу з танкового біатлону у 2017 році.

“Хочеться, якщо чесно, вже у справжній бій. Спробувати, як це. Сподіваюся, рідні мої це бажання зрозуміють, якщо час прийде”, – цитують змі слова вже мертвого танкіста перед його відправкою в Україну.

Алексей спробував, що таке справжній бій в Україні і відправився до дому у чорному пакеті.

Зазначимо, що чемпіонат світу з танкового біатлону був одним з головних пріоритетів міністра оборони росії Сєргєя Шойгу. Щоправда, з 2014-го року в ньому брали участь лише країни, які або підтримують імперську політику росії, або намагаються грати в нейтралітет.