Під час російського обстрілу загинув 11-річний хлопчик і його мама, батько бореться за життя в лікарні

Всю країну вразив жорстокий обстріл російськими окупантами житлових будинків в Сергіївці.  Станом на 1 липня відомо про 21 загиблу людину. Серед них була жінка зі своїм 11-річним сином.

Як повідомляє Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, серед загиблих – учень 7 класу Академічного ліцею Білгород-Дністровського Дмитро Рудницький. 22 серпня хлопцеві мало виповнитися тільки 12 років.

Під час обстрілу хлопчик перебував разом з батьками на їх робочому місці.

Також загинула мати хлопчика Надія. Батько дитини, Андрій Рудницький, наразі перебуває в лікарні, за його життя борються лікарі. Подружжя працювало в Сергіївці.

Внаслідок обстрілу окупантів цього ж дня загинув Роман Миколайчук – член виконавчого комітету Коцюбинської селищної ради. Голова місцевого самоврядування села Сергій Даніш повідомив, що чоловік виховував трьох дітей. Даніш наголосив, що загиблий був турботливим батьком, відданим другом та щирою людиною.

Під завалами дев’ятиповерхівки в Сергіївці знайшли 68-річного вчителя фізкультури Володимира Чолака. Разом з ним знайшли тіла його сина та дружини.

Внаслідок ворожної атаки також загинув 42-річний тренер та президент дитячого футбольного клубу «Атлетик» Олександр Шишков, повідомляє «Суспільне Одеса». Він перебув на території дитячої спортивної бази разом з іншими тренерами.

Інші дані і подробиці уточнуються. Вічная пам’ять всім загиблим.