Окупанти побили та замінували собаку, кинувши його у яму зі сміттям

Після відходу російських окупантів з Макарова, що на Київщині люди виявили замінованого собаку, якого перед цим побили окупанти. Загарбники перебили хребці й лапи та замінували його.

Пса Лиса знайшли під Макаровом. Він лежав у ямі зі сміттям. Люди хотіли його витягти, але їм пощастило помітити, що песик був замінований. Від смерті його врятувало те, що він не міг ходити. Скільки він там пролежав – незрозуміло. Сапери його розмінували і передали нашим патрулям.

Як повідомляють волонтери з zoopatrul.ua попри все Лис дуже довірлий, хоча й лякливий. В реабілітаційному центрі його називають “миротворець”, адже коли хтось із тваринок між собою не ладнає, він завжди намагається залагодити цей конфлікт. Також волонтери організували збір коштів на реабілітацію собаки. Необхідну суму вдалось зібрати.

Зараз песик Лис може пересуватися на лише на колясці, – зазначають волонтери. Зараз Лис проходить довогоривалу реабілітацію, але все буде добре, Лис це знає. Тому нам дуже важлива ваша постійна підтримка. Він добре ладнає з іншими песиками та і з людьми також.

290978589 3258581364362182 92289355031698976 n