Російські офіцери ґвалтують своїх підлеглих за невиконання наказів, – ЗМІ

У тимчосово окупованому Мелітопольському районі Запоріжжя, окупанти спалюють трупи своїх солдат прямо у дворі поліцейського відділку. А російські офіцери ґвалтують своїх підлеглих за невиконання наказів.

Про це повідомляє видання «Ріа-Мелітополь».

Зазначається, що з дизертирством російських військових на півдні Запорізької області, командування окупантів бореться усіма можливими способами, зокрема вдається до зґвалтування. Видання повідомляє, що медики зафіксували як мінімум три випадки зґвалтувань російських солдатів їхніми ж офіцерами.

Також видання пише, що в смт. Якимівка, 9 липня російські військові проводили розшук своїх солдатів, які у кількості понад 60 осіб самовільно залишили розташування окупаційних військ. Щодо пошуку дезертирів загарбники влаштували тотальний “шмон”: перевіряли документи місцевих жителів, обшукували гаражі та покинуті будинки.

“Місцеві медпрацівники повідомляють, що на початку липня було госпіталізовано з пораненням російського солдата. Щоб гарантовано уникнути відправлення на фронт, він здійснив самостріл у голову. Від отриманих поранень він помер наступного дня”, – повідомляє Ріа-Мелітополь.