“Денацифікація потрібна росії”: буряти збунтувалися, згадавши про приниження в росії

У Бурятії практично всі розуміють, що солдатів із їхнього регіону просто кинули “на м’ясо”.

Не секрет, що росія відправила на війну з Україною вихідців із бідних районів. Зокрема, у Бурятії важко знайти сім’ю, яка б не зіткнулася із втратою близьких на війні. Тому все більше бурятів хочуть уникнути війни.

Про це повідомила віце-президент фонду “Вільна Бурятія” Олександра Гармажапова, передає “Настоящее время“.

Олександра Гармажапова вважає, що насправді денацифікація потрібна саме росії, адже буряти постійно стикалися зі приниженнями та дискримінацією. Гармажапова сказала, що багато її співвітчизників “не розуміють, що вони забули в Україні”.

“Ніхто не хоче бути окупантом… Сама ідея денацифікації України викликає подив, тому що ми як національні меншини постійно стикалися з расизмом та дискримінацією у росії”, – зазначила вона.

За словами голови фонду, у Бурятії практично всі розуміють, що солдатів із їхнього регіону просто кинули “на м’ясо“. Близько 500 людей вже звернулися до фонду “Вільна Бурятія”, щоб їм допомогли розірвати контракти з армією чи повернули додому.

Варто зазначити, що після такої діяльності у росії заблокували сайт фонду “Вільна Бурятія”. Інтернет-ресурс не відкривається навіть через VPN.