Важлива молитва, яку потрібно промовити до Святої Марії Магдалини 4 серпня, щоб отримати захист від злих сил

4 серпня християни східного обряду святкують церковне свято день пам’яті рівноапостольної мироносиці Марії Магдалини, вірної послідовниці Ісуса Христа. 

Марія Магдалина, Марія Маґдалина – свята, рівноапостольна, мироносиця. Марія Магдалина походила з містечка Магдали, що колись було розташоване на берегах Генезаретського озера. В Євангелії нічого не сказано про її юні роки, але з передання довідуємося, що була вона вродливою жінкою і жила грішно. Після того, як Ісус вигнав із Марії сім бісів, вона змінила своє життя – стала Його вірною ученицею. Де б вони не зупинялися, Марія Магдалина проявляла особливу турботу про Божого Сина. Марія Магдалина була вірна Христові не тільки у хвилини Його слави, але й у момент найбільшого приниження на Голготі.  Коли його розіп’яли на хресті, вона стояла поруч із пречистою Дівою Марією, розділяючи її горе та страждання.

Після розп’яття Ісуса Марія Магдалина на ранок Великодня прийшла разом з іншими дружинами-мироносицями до гробниці Спасителя, але знайшла її порожньою. Побачивши першою воскреслого Христа, вона отримала від нього веління сповістити про це учнів. Як перша благовісниця воскресіння Христового вона визнана церквою рівноапостольною.

Молитва до святої Марії Магдалени, яку промовляють щоб отримати захист від злих духів:

“О, свята мироносице і всехвальна рівноапостольна Христова ученице Маріє Магдалино!

До тебе, вірної і сильної заступниці перед Богом за нас, ми, грішні і недостойні, нині усердно прибігаємо і у сокрушенні сердець наших молимося. Ти в своєму житті перетерпіла страшні бісівські підступи та благодаттю Христовою визволилася від них. Молитвами твоїми і нас визволи від сітей бісівських, щоб неустанно у своєму житті ділом, словом, думкою і тайними помислами серця вірно послужили єдиному святому Владиці Богові.

Ти більше всіх благ земних возлюбила найсвятішого Господа Ісуса і через все своє життя наслідувала його. Божественним навчанням і благодаттю не тільки свою душу годувала, але і багатьох людей від язичницької темряви до Христа приводила. Це убачивши, просимо тебе: випроси нам у Христа Бога благодаті, що просвічує і освячує, щоб, нею просвітлені, зростали у вірі і благочесті, в подвизі любові і самовідреченні, щоб служили ми ближнім в їх душевних і тілесних нуждах, пам’ятаючи приклад твого чоловіколюбства. Ти, свята Маріє, благодаттю Божою свято прожила життя на землі і мирно відійшла єси в небесні обителі. Моли Христа Спаса, щоб твоїми молитвами сподобив і нас неосудно звершити наше паломництво на цій долині сліз в мирі, в покаянні скінчити наше життя, у святості проживши на землі, сподобитися вічного блаженства на небесах і там з тобою і з усіма святими вихваляти Тройцю нероздільну, оспівувати єдине Божество, Отця, і Сина, і Духа Всесвятого на віки віків.

Амінь.”

Прикмети на день Марії Магдалини

  1. Якщо багато роси вранці – буде сірий льон. Роса вимиває білизну і вкорочує ріст стебла.
  2. Якщо 4 серпня йде гроза – буде вдосталь сіна.
  3. Грім гримить, не перестаючи – до швидкого граду.

Традиції 4 сепрня до дня святої Марії Магдалени

У народі цей день називають Мар’їн день, Мироносиця, Марія ягідниця. Дівчата 4 серпня просять святу дарувати їм красу. В зв’язку із цим вони збирають ранкову росу в срібний посуд й умиваються нею. Роса вважалася корисною для дівочого обличчя, а ось для тварин і рослин – була згубною. Тому цього дня селяни прокидалися раніше й струшували росу з рослин, а тварин тримали в стійлах.

У Мар’їн день зазвичай дозрівали ягоди й люди відправлялися збирати їх, щоб заготовити на зиму компоти та варення.

Пам’ятайте, Церква дуже шанує пам’ять святої Марії Магдалини – жінки, покликаної Самим Господом від темряви до світла, від життя у гріху до істинного життя з Богом. Приклад Марії Магдалини закликає нас до того, щоб ми любили один одного. І тоді, маючи віру в Господа Ісуса Христа, любов в серці, молимось, щоб Господь простив гріхи наші і Господь простить, і подарує нам Царство небесне, Царство вічне і не буде тоді даремним наше життя на землі.