На Запоріжжі окупанти забрали життя Анастасії Боровик і двох її діток, 8 та 2 років

Сьогодні, в тимчасово окупованому селищі Кам’янка Пологівського району на Запоріжжі російські нелюди забрали життя Анастасії Боровик і двох її діток, 8 та 2 років.

Про це у своєму телеграм повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

“Загалом відомо про 5 загиблих. Місцеві свідчать, що під завалами можуть також знаходитись люди. Всі 6 пострілів були здійснені з окупованої території виключно по житловим будинкам. Чотириповерховий будинок, в якому проживала молода мама з дітками, окупанти прицільно обстріляли. Верхній поверх зруйновано вщент. Анастасії було 29 років. Вона працювала завідувачкою культурно-масовим сектором КЗ “Центр культури та дозвілля” Кам’янської селищної ради. В Кам’янці жоден працівник культури не пішов на співпрацю з окупантами”, – повідомив Старух.

Також, як зазначив голова Запорізької ОВА, сьогодні вночі ворог завдав чергового удару по Запоріжжю та Запорізькому району. Окупанти атакували об’єкти інфрастуктури в Шевченківському районі міста та поблизу обласного центру. Загалом зафіксовано 16 прильотів. Наразі інформація щодо постраждалих відсутня, дані уточнюються