“Ти так мріяв піти до школи”: мати 4-річного Сашка, якого шукала вся Україна, звернулася до загиблого сина

Мати 4-річного Сашка, якого в перші дні повномасштабної війни шукала вся Україна, зворушила мережу постом-зверненням до загиблого сина.

Вчора, 1 вересня мама Сашка Ганна Яхно розмістила в своєму Інстаграмі фото хлопчика і з болем констатувала, що він, як і щонайменше 380 українських дітей, вбитих рашистами, ніколи не сядуть за шкільні парти. Ніколи не відчують, що це таке.

Пряма мова:

“Сашенька, Ти так мріяв піти до школи. Ти назавжди наш найрозумніший, найдобріший та самий коханий хлопчик. Пробач цей жорстокий світ який забрав у Тебе всі Твої мрії. Тебе забрав, моя любов. Я досі не вірю і не розумію, чому так. Ти був, ти Є і будеш нашим накращим хлопчиком. Ти ніколи не підеш в перший класс, але Ти такий маленький чотирьохрічний хлопчик, думаю доніс усьому світу наскільки жахливі, несправедливі і непротрібні війни, який жах та біль вони приносять. Схаменися, Світу! 1 вересня, Саша і щонайменше 380 дітей більше ніколи не підуть до школи, вони загинули на цій клятій війні. Бажаю кожній дитинці яка сьогодні пішла до школи, безпеки і якнайшвидше мирного неба” – написала Галина Яхно.

fgttrgbtrg
скріншот з допису Галина Яхно про 4-річного Сашка

Висловлюємо щирі співчуття всім українцям, які втратили своїх рідних через цю війну.