Від ракетного удару по підстанції “Укренерго” на Харківщині загинули двоє працівників: деталі

Внаслідок ракетного удару по підстанції Укренерго на Харківщині загинули співробітники НЕК “Укренерго” – диспетчер Світлана Курилович та Олександр Холодний.

Як повідомляють у НЕК “Укренерго”, це саме було їхнє чергування, і Світлана Миколаївна та Олександр були на робочих місцях. У компанії зазначають, що усі півроку війни вони безвідмовно виконували свої обовʼязки, підтримуючи роботу підстанції, від якої залежало енергоживлення кількох регіонів України і сотень тисяч людей.

“Світлана Курилович 30 років пропрацювала на підстанції – спочатку електромонтером, останні роки – диспетчером. Ми запамʼятаємо її досвідченою, відповідальною і цілеспрямованою людиною, у якої завжди була усмішка на обличчі.

26-річний Олександр Холодний прийшов на підстанцію 2 роки тому, отримавши диплом бакалавра в Харківському політехнічному університеті. Молодий енергійний чоловік з жагою до практичних знань. Вже працюючи електромонтером, захистив диплом магістра. Уважний до деталей, завжди прагнув дізнатися більше, відмінний молодий спеціаліст”, – повідомили у НЕК Укренерго.

У Світлани Миколаївни залишилася 23-річна донька, у Олександра – батьки.

“Незважаючи на наш біль, ми продовжуємо працювати. Відновлення варварськи пошкодженої цивільної енергетичної інфраструктури триває. Терористи нас не залякають”, – зазначили у компанії.

Нагадуємо, напередодні росія вдарила по об’єктах НЕК “Укренерго” у Харкові, внаслідок чого знеструмила місто та область.