Вчергове російські військові вдарили ракетою по підприємству у Кривому Розі: деталі

Сьогодні, 15 вересня, близько 13:00 окупанти знову вдарили по Кривому Розі. Інформація поширена у телеграм каналах про вибухи на Вінничині та Черкащині не підтвердилася.

Загарбники завдали терористичного удару по Кривому Рогу близько 13 години. Про це повідомив очільник військової адміністрації Олександр Вілкул.

13:01. Знов крилата ракета. Влучання в промислове підприємство. Руйнування серйозні, детальні наслідки уточнюються. Попередньо – без втрат“, – написав мер Кривого Рогу.

Крім цього, мережею ширилась інформація про вибухи на Черкащині та Вінничині, але вона не підтвердилась. Про ситуацію в областях розповіли очільники ОВА.

Нагадуємо, вчора, 14 вересня з метою створити надвичайну ситуацію росіяни нанесли терористичний удар по Кривому Розі. Окупанти випустили 8 ракет. Внаслідок чого підтопило частину міста.

“Це терористичний акт. Адже ракети прицільно летять в споруди, які мають критично важливе значення в життєзабезпеченні людей. Їм не важливо, чи залишаться люди без води, чи місто опиниться у воді. Їм потрібна наша паніка, в якій важко приймати рішення. Тому не панікуємо. Вже зараз Служби ліквідовують наслідки ракетних ударів, а на місці координує роботу військова адміністрація. Головне, що потерпілих серед мирного населення немає, а інше – відновимо”, – прокоментував вчорашній ракетний удар у своєму телеграм радник Офісу Президента Кирило Тимошенко.