“Якби я був на 50 років молодшим, то вступив би до ЗСУ”: Ален Делон підтримав Україну

Серед тих хто підтримав Україну, є 86-річний французький актор Ален Делон. На днях він поспілкувався з президентом України Володимиром Зелеським, а також процитував уривок із “Заповіту” Тараса Шевченка.

Як повідомляє Vogue.ua це має стати частиною програми, присвяченій Україні, яку Ален Делон записав для французького каналу TV5 Monde. Дана програма має вийти в ефір французького телеканалу  до кінця вересня. Декламацію Тарасового “Заповіту” можна подивитись на відео нижче:

Також у ході запису даної програми, 23 вересня відбулась розмова Ален Делона з президентом України. Володимир Зеленський у своєму stories поділився її записом.

Французький актор та президент України обмінялись зворушливими компліментами на адресу один одного. Так, Володимир Зеленьский сказав: “Я ніколи не був таким великим актором, як ви. Ви мій авторитет”. На що французький актор благородно відповів: “Я ніколи не буду таким блискучим і гідним президентом, як ви”.

image 123986672 633038ed1e55e
Скрін принт сторіс

У кінці розмови французький актор зізнався: “Якшо я був би на 50 років молодшим, я вступив би в армію України”, висловивши захопленням українськими Збройними силами та всім народом.