Папір для офісної техніки

Папір для друкуючих офісних пристроїв відіграє важливу роль у продовженні їхнього експлуатаційного терміну – тому до його підбору потрібно підходити уважно. Компанія 7Office пропонує оптом та в роздріб купити офісний папір та інші канцтовари високої якості.

Ми пропонуємо тільки якісний офісний папір. З нашим товаром ви можете не перейматися працездатністю своєї техніки. Головною вимогою є правильний підбір. Придбати високоякісну продукцію ви можете на нашому сайті. Детальніше переглянути тут https://7office.ua/papir-ofisnyi/.

Як правильно підібрати офісний папір для принтерів?

При підборі паперу для домашньої та офісної техніки фахівці рекомендують звертати увагу на 4 основні критерії:

Густина. Сучасні моделі струменевих та лазерних принтерів призначені для роботи з матеріалом формату А4, густина листа якого 80-95 г/м2. Для друку з двох сторін фахівці рекомендують використовувати екземпляри максимальної густини.

Яскравість та білизна. Вимірюється у відсотках. Чим яскравіше листи, тим контрастніше виглядає надрукована на них інформація.

Вологість. При підвищеному вмісті вологи листи скручуються. Їхня деформація призводить до збільшення витрати барвників. Для збереження високої якості продукту (вологість не більше 4-7%) його необхідно зберігати у пачці при температурі +10…+30°С.

До окремої групи відносять класи паперу. Критерій включає 3 класи матеріалу:

А. Показники його білизни та яскравості становлять ISO 98% та CIE 161%.

В. Оптимальний варіант для двостороннього та високошвидкісного (тиражного) друку.Має високу щільність, білизну (ISO 97 – 98%) та яскравість (CIE 152 – 160%). С. Найбільш затребуваний клас. Має оптимальне співвідношення ціни та якості. Продукцію з білизною ISO 92 – 94% та яскравістю CIE 135 – 146% рекомендується використовувати в домашніх умовах, офісних приміщеннях та під час друку тиражів обмежених обсягів.

Де у Львові купити якісний офісний папір?

Офісний папір на нашому сайті відповідає всім вимогам і нормам продукції для друку, що висуваються. Для оптових покупців у нас існує гнучка система знижок, що дозволяє суттєво скорочувати витрати на офісне приладдя. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії за вказаними на сайті номерами телефонів.

У нашому асортименті ви знайдете великий вибір товарів від різних виробників, які підходять для різного застосування. Для зручності покупців ми оснастили каталог фільтром, що дозволяє скоротити час пошуку.