Андрій Данилко продає Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі на аукціоні: кошти віддасть для будівництва реабілітаційного центру

Відомий український артист і шоу-мен Андрій Данилко продає Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, на якому Фредді Мерк’юрі їздив до останніх днів життя на аукціоні Сотбі. Артист вирішив пожертвувати всю суму від продажу легендарного авто на будівництво реабілітаційного центру в Україні, для реабілітації українців постраждалих внаслідок війни.

Про це данилко повідомив у своєму інстаграм.

За словами Андрія Данилка, колись він купив цей знаковий автомобіль, щоб подарувати його музею Queen або зробити частиною великої експозиції в Україні. Однак зараз, в складний для нас час, вирішив, що сріблястий Роллс-Ройс стане інвестицією в майбутнє країни. Продаж унікального лота відбудеться  5 листопада 2022 року у Лондоні. Авто стане центральним лотом на найграндіознішому аукціоні Сотбі за всю історію.

313979362 866900448012378 5649554843712135051 n
Фото: v_serduchka, Instagram

Зазначається, що укціонний дім не бере свій відсоток, як це буває зазвичай, та всі 100% перераховує на благодійну мету — безоплатна допомога в Україні за найновішими медичними стандартами для дорослих і дітей, що постраждали внаслідок війни.

Довідково: Перший сучасний реабілітаційний центр в Україні Superhumans розпочне роботу вже на початку 2023 року. Для будівництва команда Superhumans залучає підтримку благодійників з усього світу. Проєкт вже підтримали Стінг та його дружина Труді, британський бізнесмен Річард Бренсон, перша леді Олена Зеленська, американський актор Лієв Шрайбер, а відтепер — і новий амбасадор Андрій Данилко.