“Далі буде повне знищення України”: Лукашенко закликав Київ до мирних переговорів з росією

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав офіційний Київ зупинитись і піти на мирні переговори з країною-терористом росією. Оскільки зі слів Лукашенка далі будуть великі жертви і повне знищення України.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на провладний Telegram-канал “Пул первого”, який публікує відеоінтерв’ю Лукашенка російським ЗМІ.

Самопроголошений президент Білорусі сказав: “Все в руках України. Не тому, що я хочу спихнути цю тему на Зеленського та Україну. Дійсно, все зараз у руках України. Якщо вони не хочуть загибелі – до того ж у величезній кількості – людей. Важко, тяжко, але треба зупинитися, треба це припинити, тому що далі буде повне знищення України… Це не те що Путін говорив якось задовго до “операції”, що це загрожуватиме втратою державності, – це буде знищення України. Треба зупинитися“.

Також Самопроголошений президент провів паралелі з Другою світовою війною, заявивши, що тоді загинуло 30 мільйонів осіб (втрати СРСР – ред.), але зараз “ніхто про це і не згадує”, а з Німеччиною “готові не просто розмовляти, а співпрацювати і дружити”.

Лукашенко впевнений, що так само буде і з відносинами з українцями, а країна-агресор та її сателіти “напевно, зможуть пояснити навіть зараз українському народові, що сталося”.