Юнак, якого застали у ліжку секретаря єпархії УПЦ МП, був неповнолітнім, йому 17 років – ЗМІ

Вчора, 25 листопада, СБУ провела обшуки на території Чернівецько-Буковинської єпархії. Обшуки відбулися в консисторії (адміністрації єпархії).

Нагадуємо, що у результаті слідчих дій правоохоронці виявили документи, які підтверджують наявність російського громадянства у керівництва єпархіальних структур. Також викрито листування керівників єпархії зі своїми московськими кураторами, в яких вони отримують «методички» щодо «особливостей» проведення церковних літургій після повномасштабного вторгнення”, – зазначили в пресрелізі правоохоронці.

Окрім того, видання “Лівий берег” повідомило, що під час обшуку секретаря Чернівецької єпархії УПЦ МП Архімандрита Никиту застали за молебнем в ліжку з хлопцем, що співає в місцевому хорі.

За даними джерел LB, під час обшуку там заскочили в момент фізичної близькості секретаря Чернівецької єпархії УПЦ МП архімандрита Микиту з неповнолітнім, а саме 17-річним хлопцем, який співає в місцевому хорі.

Довідково, 23 листопада аріхмандрита Микиту синод УПЦ обрав єпархіальним архієреєм Івано-Франківської єпархії-замість митрополита Івано-Франківського і Коломийського Серафима, який втік до Росії.