На Запоріжжі поховали немовля, яке загинуло внаслідок ракетного удару рф по лікарні

На Запоріжжі поховали хлопчика, який прожив всього два дні. Дитина загинула внаслідок влучання російської ракети у пологовий будинок у місті Вільнянськ Запорізької області.

Джерело: The Washington Post.

Зазначається, що немовля поховали у селі Новосолоне, що під Запоріжжям. Навіть під час похорону дитини, було чути вибухи. У родині Марії та Віталія хлопчик мав стати четвертою дитиною. Однак російська ракета, влучила у місцеву лікарні м. Вільнянськ, та зруйнувала двоповерховий корпус поліклінічного пологового відділення. Власлідок чого новонароджена дитина загинула.

Як повідомляє ТСН, після пологів Марія написала батьку своєї дитини: “У нас народився син”. Проте чоловік так і не побачив немовля живим.

Близько 2:00 ночі 23 листопада мати закінчила няньчити дитину і поклала його спати в ліжечко біля себе. Тоді у пологове відділення лікарні прилетіла ракета. Стіни лікарні зруйнувалися, заблокувавши Кам’янецьку та її немовля під завалами. Мати намагалась самостійно врятувати дитину, але вона теж була поранена. Рятувальники, які приїхали на місце обстрілу знайшли тільки тіло немовляти.

Мати не могла повірити, що вона втратила сина та цілувала тіло немовляти, яке лежало у труні. Братика та двох сестричок лише після похоронів відвели на могилу.

ae6a00ba8fa7a24a5d94d2781a0f76f2
Фото: The Washington Post

Нагадуємо, у ніч на 23 листопада у м. Вільнянськ Запорізької області, внаслідок російського ракетного удару на території місцевої лікарні зруйновано двоповерховий корпус поліклінічного пологового відділення. У результаті атаки немовля 2022 року народження загинуло, жінку і лікаря підрозділами ДСНС врятовано з-під уламків будівлі.