“Встановимо таку символічну ялинку незламності”: мер Києва розповів, яку саме ялинку встановлять цьогоріч у столиці

Цьогоріч у столиці встановлять символічну ялинку незламності. Масових розважальних заходів, фудкортів, ярмарків, атракціонів на Софійській площі не буде.

Джерело: мер Києва Віталій Кличко у своєму фейсбук.

Як повідомив чиновник, головна ялинка країни буде штучною, 12 метрів у висоту, прикрашена енергозберігаючими гірляндами, які світитимуться від генератора. Мер столиці зазначив, що неподалік від генератора планується встановлення місць для підзарядки телефонів та інших гаджетів. Після свят бізнес, який надає генератор та забезпечить його роботу, обіцяє передати цей генератор військовим.

Кличко написав, що встановлять головну ялинку, як і зазвичай, на Софійській площі. В свою чергу Київ не витрачатиме коштів, новорічну красуню та прикраси для неї надасть бізнес та меценати, – уточнив він.

Оздоблена ялинка буде прикрасами минулих років. 1000 іграшок, а саме кулі синього та жовтого кольорів, а також 500 білих голубів надасть компанія «Глобал Декор». Верхівку ялинки прикрашатиме герб України.

Нижня частина ялинки буде оформлена стендами з прапорами країн, які допомагають Києву впоратися з викликами та наслідками війни, – резюмував мер Києва.

Фото ялинки – ілюстративне