“Били, гвалтували та навіть гасили сигарети”: у Польщі заарештували українську пару за знущання з 2-річної дитини

Стало відомо, що у польській лікарні Підкарпатського воєводства прокинувся з фармакологічної коми 2-річний український хлопчик, травми на тілі якого свідчать, що дитину регулярно били його, об нього гасили сигарети та неодноразово ґвалтували. У знущаннях підозрюють його матір та її партнера, яких заарештували. Тяжкі травми загрожують дитині важкою інвалідністю на все життя.

Про це повідомляє “ТСН” з посиланням на польське видання PAP.

Зазначається, що ще 5 жовтня хлопчика вже у важкому стані привіз до лікарні у Стальовій Волі 25-річний партнер матері дитини. Тілесні ушкодження на тілі хлопчика свідчили про те, що 22-річна матір хлопчика та її співмешканець тривалий час жорстоко поводилися з дитиною.

Сліди показують, що 2-річного хлопчика регулярно били, гасили об нього недопалки та неодноразово ґвалтували. Лікарі, оцінивши тілесні ушкодження маленького пацієнта, вирішили повідомити поліцію.

 

Після того, як медики вивели з коми хлопчика, його перевезли до Воєводської клінічної лікарні у Жешуві. Там лікарі діагностували у дитини ще й гематому головного мозку, після чого довелося провести неврологічне втручання.

У вівторок, 29 листопада, прессекретар лікарні у Жешуві Томаш Вархол повідомив журналістам, що хлопчик вийшов із фармакологічної коми та дихає самостійно. На жаль, контакту з малюком досі немає.

Хлопчика переведуть до відділення неврологічної реабілітації. За словами лікарів, дитина, найімовірніше, все життя проживе з важкою інвалідністю.

Місцеві портали, посилаючись на сусідів-українців, пишуть, що дитина жила з матір’ю та її співмешканцем в орендованій квартирі в Сталевій Волі. За словами сусідів, з оселі української пари не було чути ні сварок, ні дитячих криків. Проте сусіди додають, що хлопчик ніколи не грався на вулиці.

22-річну жінку та 25-річного чоловіка заарештували. Обом висунуто звинувачення в замаху на вбивство 2-річної дитини у зв’язку зі зґвалтуванням хлопчика з особливою жорстокістю та знущанням з особи в безпорадному стані за віком з особливою жорстокістю. Батькам може загрожувати довічне ув’язнення.